Шафа навісна GT home ШН-5 Амелія 50 см

- Готово до відправки
- Код: 000006875
2 970 ₴
0 (800) 21-72-35
Безкоштовна гаряча лінія
- +380 (73) 346-81-70lifecell
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа навісна GT home ШН-5 Амелія 50 см – це функціональне і стильне рішення для вашої ванної кімнати.
Шафа виготовлена з міцного ДСП білого кольору. Встановлюється навісним способом, що дозволяє заощадити місце і створити легкість в інтер'єрі.
Шафа має дві розпашні дверцяти та всередині три полички, які забезпечать зручне зберігання різних предметів.
Серія меблів – Амелія, в якій також можна підібрати: тумбу для ванної кімнати, комод для ванної кімнати, дзеркало для ванної кімнати.
Гарантійний термін складає 24 місяці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип відкривання дверки | правосторонній, лівосторонній |
| Основний колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Висота | 700 мм |
- Ціна: 2 970 ₴



