Насос вихровий Optima QB60 L 0,37 кВт із латунним колесом
Насос вихровий Optima QB60 L 0,37 кВт застосовується там, де необхідно отримати високий тиск із невеликою продуктивністю для перекачування чистої води без абразивних частин і хімічно неагресивних рідин.
Завдяки надійності, простоті в експлуатації й економності, цей насос знайшов своє застосування, насамперед у побуті, зокрема для автоматичного подавання води, у комплексі з невеликими резервуарами й автоматичними агрегатами підтримки тиску, поливання городу садів, для компенсації недостатнього тиску в водопровідній мережі.
Маленький, компактний, недорогий, простий і надійний вихровий насос QB 60 L у багатьох випадках прийде на допомогу. Вихровий насос QB 60 L цілком може забезпечити поливанням невелику ділянку. Ідеальне співвідношення ціна-якість-продуктивність. Запорукою тривалої й надійної експлуатації слугує проста конструкція з чавунною насосною камерою й латунною крильчаткою
Принцип роботи:
Вихрові насоси належать до машин тертя. Робоче колесо вихрового насоса аналогічне колесу відцентрового насоса, всмоктує рідину з внутрішньої частини каналу та нагнітає її в зовнішню, унаслідок чого виникає поздовжній вихор. Під час проходження рідини через робоче колесо у вихровому насосі, як і в відцентровому, збільшується кінетична енергія рідини (збільшується її швидкість) і потенційна енергія тиску.
Робочою частиною насоса є робоче колесо з радіальними лопатками. Колесо обертається в циліндричному корпусі з малими торцевими проміжками. Рідина надходить через всмоктувальний отвір у канал, переміщається по ньому робочим колесом і викидається через вихідний отвір.
Переваги цієї моделі:
-
Тиск у 3-7 разів більший за однакових розмірів і частоти обертання робочого колеса;
-
проста та дешева конструкція;
Конструктивні особливості:
-
Насосна частина виготовлена з чавуну з нержавіючою вставкою, що запобігає «прикисання» робочого колеса під час тривалої перерви в роботі.
-
Робоче колесо — з латуні.
-
Вал двигуна з нержавіючої сталі.
-
Механічне ущільнення з кераміки та графіту.
-
Корпус електродвигуна охолоджується вентилятором.
-
Опори вала ротора — шарикопідшипники, вільно доступні для обслуговування.
-
Ступінь захисту двигуна IP44.
-
Клас ізоляції F.
-
Термозахисне реле вбудоване в двигун.
Технічні характеристики:
-
Вхідне з'єднання — 1"
-
Вихідне з'єднання — 1"
-
Кількість робочих коліс — 1
-
Кількість обертів — 2850 об./хв.
-
Потужність — 0,37 кВт
-
Напруга мережі: -230В, 50Гц
-
Максимальна глибина підіймання води — 6 м
-
Макс.температура рідини-+40 °C
-
Макс. продуктивність — 2,3 м3/год
-
Тиск до 40 метрів
-
Виробник — Польща
-
Гарантія — 2 роки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Вага | 5.83 кг |
| Виробник | Optima |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 2.3 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 6 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Якість води | Чистий |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Вихровий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Чавун, Латунь |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
- Ціна: 1 608 ₴




