Анод магнієвий MA 14018 М6 Atl для бойлера Atlantic Ondeo (оригінал)
М6 140 мм

- Готово до відправки
- Код: 000006056
173 ₴
0 (800) 21-72-35
Безкоштовна гаряча лінія
- +380 (73) 346-81-70lifecell
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнієвий анод для бойлерів Atlantic, модель MA 14018 Atl.
Оригінальний анод від виробника, в упаковці з позначеннями.
-
Різьба: М6
-
Довжина: 140 мм
-
Діаметр: 18 мм
-
Довжина різьби: 6 мм
Підходить для Atlantic Ondeo.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Магнієвий сплав |
| Діаметр корпусу | 18 мм |
| Діаметр різьблення | М6 |
| Стан | Новий |
| Довжина корпусу | 140 мм |
| Тип комплектуючого | Анод |
| Довжина різьби | 6 мм |
- Ціна: 173 ₴
