Сидіння для унітазу рожеве універсальне (NOVA King 2020)
56x378x455 мм

- Готово до відправки
- Код: 000001333
238 ₴
0 (800) 21-72-35
Безкоштовна гаряча лінія
- +380 (73) 346-81-70lifecell
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Висота | 56 мм |
| Ширина | 378 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 455 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Сидіння з кришкою |
| Колір | Рожевий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Наявність мікроліфта | Ні |
- Ціна: 238 ₴


